Táborenka sdružuje příznivce organizování borových pobytů pro děti. Snaží se ze svých svěřených chlapců a dívek udělat BOrce do nepohody. Čas strávený v přírodním prostředí bývá obohacen RENomovanými osobnostmi ze sportovní a kulturní oblasti, například výukou line dance, country, angličtinou s rodilou mluvčí z USA, lezeckou stěnou, skákacími botami, paintballem atd.. KAždý získá nezapomenutelné zážitky!

 

Vedoucí:

01-helenaHelenka Špačková, zdravotnice, pracující ve Fakultní nemocnici HK, na táboře už 10. rokem, s vtipem vyléčí vše...

 

 

 

 

 

 

01-jana-d

Jana Dymešová, hospodářka, učitelka ZŠ, nakupuje, prodává, vaří, plní všechna přání už 20 let...

 

 

 

 

 

 

01-jarmyla

Jarmila Kytýrová, hlavní vedoucí, učitelka ZŠ. Vymýšlí vše kolem tábora, snaží o jeho bezchybný chod, všechny nás krotí letos už 30. rokem. Ráda sjíždí řeky, chodí po horách a bez knížky neusne. Těší se na své druhé vnouče.

 

 

 

 

 

01-pavel

Pavel Vencl, student VŠ, budoucí programátor, oblíbený, vtipný, dokáže děti utáhnout pro všechno, na táboře již popáté...

 

 

 

 

 

 

01-honza

Honza Stránský, soukromý podnikatel, chlap každým coulem, který je všude, kde je potřeba, s dětmi pracuje více než 12 let.

 

 

 

 

 

 

01-jana-vJana Vaníčková je oddílová vedoucí, která s námi na tábor jezdí už přes 20 let! Pracuje v ČSOB Hradec Králové, je milá, přátelská a proto ji děti mají rádi. Její oblíbenou činností je jízda na kole a také ji velice baví ruční práce - např pedik, paličkování, ...atd.

 

 

 

 

 

01-danaDana Svatoňová, učitelka, táborový poklad, jezdí mnoho let, umí všechno, nejbáječnější je na karnevale, na stezce odvahy, naposledy i v kuchyni...

 

 

 

 

 

01-peta

Péťa Zimová, budoucí paní učitelka, veselá, hravá, u dětí oblíbená, na tábor s námi jezdí už od malička. Dochází na zpěv do ZUŠ Chlumec nad Cidlinou, kde se učí moderní a muzikálové písně. Ráda čte, je to dobrovolná hasička, která soutěží v požárním sportu, ale baví ji i ,,lenoší" u počítače. Řídí se heslem: ,,Život je boj, ale stojí za to."

 

 

 

 

01-ivoIvo Vaníček, policista, na táborech se vyžívá jako oddílový vedoucí a strůjce všech legrácek již více než 30 let... Jeho moudro: "Děti se dokážou přetvářet dva dny, dospělí i tři měsíce. Proto jsem rád mezi dětmi."

 

 

 

 

 

01-lukas

Lukáš Hovorka je zaměstnán jako manažer pro marketing a optimalizaci stránek ve vyhledavačích. Má rád voleybal, plavání, fitness a snad vše co se sportu týče. Jezdí s námi již 5 let.

 

 

 

 

 

01-lukas

Pavla Hovorková jezdí tábořit prakticky od narození. Má ráda nejmenší oddíly. Děti si ji vždy zamilují. Pája je velmi tvořivá - maluje, dělá šperky z korálků a další kreativní věci. Zajímá se o módu, ráda cestuje a sportuje. Hlavně ji baví jízda na kole, kolečkových bruslích a fitness.

 

 

 

 

01-petrPetr Hanka je počítačový a internetový expert. Na tábory s námi už jezdí 15 rokem, zabezpečuje vše okolo techniky a rozumí si dokonale s nejstaršími oddíly. Rád lyžuje, miluje výšky a baví ho lezení na lanech.

 

 

 

 

 

01-evaEva Pultrová, skvělá kuchařka, nepostradatelný táborový duch, uvaří všude, ze všeho, na všem a neztkazí žádnou legraci...

 

 

 

 

 

 

01-radekRadek Vaníček - oddílový vedoucí. Pracuje jako vojenský policista a dokáže děti nadchnout a vyburcovat snad ke všemu. Provozuje hlavně adrenalinové sporty jako seskoky s padákem, jízda na kole a asi jeho nejoblíbenějším sportem je snowboarding. Na tábory jezdí od svých 3. let a jako oddílový vedoucí jezdí od svých 15. let.

 

 

 

 

01-natalka

Natalí Luxemburková je usměvavá a sportovně založená studentka všeobecného gymnázia v Praze. Již desátým rokem se závodně věnuje házené a nepohrdne ani žádným jiným sportem. Na tábor jezdila už jako dítě a tak teď pokračuje i jako vedoucí. Její motto je: Chcete-li se dotknout hvězd, musíte mířit vysoko.

 

 

 

 

 

A tady nás máte všechny! Parta fajn lidiček, kteří tu jsou pro Vaše děti, aby měly krásné vzpomínky na letní dětský tábor :-)

1-vedouci

 

Přidat odkaz na článek:

Linkuj.cz Jagg Bookmarky Vybrali.sme Topclanky Mediablog Googledigg Del.icio.us

Tisk

Napsal: Jarmila Kytýrová Středa, 31 Březen 2010 08:04